Price: $141.890
PLAFON RECTANGULAR REDONDO FT 6574C/STR
| Material | Acrylic |
| Batteries Included | No |
| Color | Orange |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Portable |
| Light Source | LED Lights |
| Auto Part Position | Rear |
| Type | Bulbs(Halogen) |
| Voltage | 85V |
| Power | 18W |
| Color Temperature | 4200K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251211041783862031577 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.